Zabezpieczenie rodziny i kredytu

Chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość i spokojną starość?
GRAND DUO - ubezpieczenie hybrydowe. 50 % składki przeznaczysz jest na gwarancję i udział w zysku, którym Ergo Hestia podzieli się z Tobą rozliczając się raz w roku.
Drugie 50% składki pracuje na funduszach inwestycyjnych na wybranych przez Ciebie stopniach ryzyka.

DUO PROTECT - To niedrogie zabezpieczenie rodziny, kredytu czy wspólników razie śmierci z każdej przyczyny oraz nawet czasowej niezdolności do pracy ( renta płatna miesięcznie ). O wysokości renty sam zdecydujesz.Bardzo wysokie sumy ubezpieczenia ( np. 1000 000 zł ) nawet do 100 zł składki na miesiąc - niezmiennej w trakcie ubezpieczenia. Ochrona aż do 80 roku życia. Zabezpieczenie dopasujemy indywidualnie pod potrzeby klienta

Gwarantowaną sumę znasz już od samego początku. Chcesz poznać indywidualną propozycję? Zadzwoń lub napisz maila.

GENERALI - IKE (indywidualne konto emerytalne), IKZE (indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego)
Możliwość dodatkowego inwestowania w IKE oraz IKZE przy wykupieniu polisy na życie.
(Dowiedz się więcej)

 

POSAGOWE , zabezpieczenie  dziecka  - kupując dla dziecka ubezpieczenie posagowe gwarantujesz mu przyszłość naukową i zawodową.
Dziecko otrzyma wypłatę miesięczną lub jednorazową gdy osiągnie dorosły wiek (przykład: dziecko ma 1 rok i zakładamy mu polisę posagową za 200 zł. Chcemy, aby otrzymało sumę 48 000 zł + gwarantowany udział w zysku w 20 roku życia.

Zabezpieczysz dziecko na 2 scenariusze życiowe:
I scenariusz
W momencie kiedy nie dożyjemy 20 roku życia dziecka, to otrzyma ono 48 000 zł + gwarantowany udział w zysku. Nawet po roku trwania polisy działa ona tak samo.
II scenariusz
Dożywasz a Twoje dziecko w wieku 20 lat otrzymuję kwotę 48 000 zł powiększoną o udział w zysku na dobry start w życie zawodowe i naukowe.

 

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z Nami.

Telefon do nas:
+48 601 068 155
E-mail do nas:
biuro@ubezpieczeniarachwal.pl